O nas

Firma P.P.H. BLASK jest firmą rodzinną. Produkcją parafin i granulatów parafinowych zajmujemy się od 1993 roku. W swojej ofercie posiadamy takie produkty jak: parafiny ciekłe, granulaty parafinowe, masy zniczowe, masy świecowe, parafiny hydrorafinowane. Dzięki skrupulatnemu badaniu rynku nasza oferta jest ciągle doskonalona, a pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe.

Indywidualne podejście do potrzeb klienta, profesjonalna obsługa, a także wieloletnie doświadczenie, nowe technologie produkcyjne oraz rozbudowana baza transportowa sprawiły, że nasze parafiny i granulaty parafinowe cieszą się wysokim uznaniem zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Główną ideą przyświecającą naszej firmie jest dostarczanie wysokiej jakości produktów terminowo i na czas.

Wybieraj zawsze najlepsze parafiny i granulaty parafinowe!